Головна

Техніка і технологічне ведення переговорів

(реферат з етики)

Вступ ... 3
1. Правила підготовки ... 4
2. Методи і тактичні прийоми ... 7
3. Підведення підсумків переговорів ... 12
4. Національні особливості ведення переговорів ... 13
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Техніка і технологічне ведення переговорів"

Реферат "Техніка і технологічне ведення переговорів" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Техніка і технологічне ведення переговорів", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Операція "Вісла" та її наслідки.    Чехословаччина у післявоєнний період.    Едда.    Співвідношення міжнародного публічного та міжнародного права. Правовий статус консульських установ.    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.    Національні релігії: минуле і сучасність.    Перспективи реформування пенітенціарної системи.    Етапи розвитку, прогрес і регрес.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Професійне самовизначення старшокласника

Теоретико-психологічні аспекти аналізу особливостей професійного самовизначення особистості старшокласника. Професійне самовизначення особистості. Особливості вивчення психологічних механізмів процесу самовизначення. Фактори вибору професії. Оцінка престижності професій старшокласниками. Емпіричне дослідження професійного самовизначення старшокласника. Аналіз методичного інструментарію дослідження. Аналіз результатів першого етапу дослідження. Аналіз результатів другого етапу дослідження.