Головна

Типи економічних словників, їх характеристика

(реферат з мови)

Вступ ... 3
1. Словник в системі довідкових видань ... 5
1.1. Поняття довідкового видання ... 5
1.2. Поняття словника ... 6
2. Основні типи і види економічних словників ... 8
2.1. Загальні поняття про лексикографію ... 8
2.2. Енциклопедії, їх види ... 9
2.3. Словники, їх види ... 10
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Типи економічних словників, їх характеристика"

Реферат "Типи економічних словників, їх характеристика" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Типи економічних словників, їх характеристика", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Загальні характеристики вибірки. Житлово-комунальне господарство. Діяльність органів місцевого самоврядування..    Соціологія влади.    Філософія середньовічної доби.    Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики.    Функції мови і мовна культура.    Психологічні особливості стилів керівництва.    Методи і прийоми навчання гімнастичних вправ.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Самодіяльний туризм у горганах

Теоретичні засади організації пішохідних походів та Характеристика гірських маршрутів. Характеристика об'єкту подорожі. Характеристика гірського масиву та заповідника Горгани. Туристичні об'єкти Горган. Основні маршрути пішохідних переходів. Особливості організації гірських пішохідних походів. Підбор і підготовка груп. Спорядження. Техніка пересування. Особливості харчування. Орієнтування на місцевості. Рух і подолання перешкод. Шляхові документи. Небезпеки в горах. Каменепади. Лавини. Льодові обвали. Селеві потоки. Особливості пересування в горах.