Головна

Тотемізм як соціальний механізм

(реферат з релігієзнавства)

Вступ ... 3
1. Теорії походження релігійних вірувань ... 4
2. Від фетишизму до тотемізму - еволюція архаїчних вірувань ... 6
3. Культи і тотеми давніх слов'ян ... 14
3.1. Рослини-тотеми ... 17
3.2. Дерева-символи ... 19
Висновки ... 24
Література ... 25

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тотемізм як соціальний механізм"

Реферат "Тотемізм як соціальний механізм" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тотемізм як соціальний механізм", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Феномен багатства.    Психологічна готовність до вирішення конфлікту.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Відчуття.    Види реабілітації колишніх засуджених.    Міжнародний рух "Спорт для всіх" та досвід організації оздоровчої діяльності в зарубіжних країнах.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальний ефект трофічної дії фізичних вправ при захворюваннях серцево-судинної системи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особистісний аспект сприйняття інформації

Поняття сприйняття в психології. Поняття і різновиди сприймання. Властивості сприймання. Спостереження і спостережливість. Особистість у процесі сприйняття інформації. Психологічні характеристики індивіда та сприйняття інформації. Проблеми, пов'язані з процесом сприйняття мовлення. Дослідження особливостей особистісного сприйняття інформації на прикладі сприйняття рекламних звернень.