Головна

Традиційні українські свята та подарунки

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Календарні свята й обряди ... 4
2. Зміни у громадському побуті протягом XX ст ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Традиційні українські свята та подарунки"

Реферат "Традиційні українські свята та подарунки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Традиційні українські свята та подарунки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Політичні відносини та їх види.    Релігійне розуміння сенсу життя.    Предмет та об'єкт соціології.    Матерія як філософська категорія. Форми руху матерії.    Видільна функція печінки і склад жовчі.    Київський університет 1834 року як один із перших класичних університетів України.    Творчість Платона і його значення для психологія.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Класифікація суспільних систем

Поняття системи. Суспільство як система. Характеристика основних визначень системи. Суспільство як система. Ознаки суспільства як системи. Основні підсистеми суспільства. Необхідність і способи класифікації суспільних систем. Суть і необхідність класифікації систем. Сутнісна класифікація систем.