Головна

Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Різновиди тренажерів ... 4
2. Тренажери для технічної підготовки ... 6
3. Тренажери для тактичної підготовки ... 9
4. Призначення тренажерів ... 10
5. Види тренажерів для баскетболу ... 11
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі"

Реферат "Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тренажери і технічні засоби тренування в баскетболі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Соціометричний метод дослідження малої групи.    Активний відпочинок.    Правила гри в баскетбол.    Школи та стилі карате.    Методика застосування лікувальної фізичної культури при спланхноптозі.    Пожежі, аварії та вибухи.    Аналіз екологічної інформативності різних матеріалів космічної фотозйомки.    Онкологічні захворювання та їх зв'язок з екологічними особливостями регіону.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Історичні аспекти розвитку дипломатичного протоколу

Теоретичні засади дослідження історичних аспектів розвитку дипломатичного протоколу. Загальна характеристика і роль дипломатичного протоколу в міжнародних відносинах. Наукове підґрунтя дипломатичного протоколу. Аналіз особливостей історичного розвитку дипломатичного протоколу. Дипломатичний протокол Стародавнього світу. Дипломатичний протокол періоду Київської Русі та Галицько-Волинської держави. Дипломатичний протокол Козацької держави та Гетьманщини. Дипломатичний протокол початку ХХ ст. і до сучасності.