Головна

Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
Розділ 1. Розвиток поглядів А. Макаренка на роль праці в школі ... 4
Розділ 2. Соціологічний експеримент А.С. Макаренка щодо організації та стимулювання праці ... 10
Висновки ... 18
Література ... 20

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко"

Реферат "Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі.    Екологічні наслідки при аваріях на сучасних підприємствах і атомних електростанціях.    Зовнішня політика і дипломатія Киргизстану.    Екосистема лісу.    Сучасна радіаційна ситуація в Україні.    Правове регулювання готельної справи в Україні.    Історія друкарства в Україні.    Предмет і завдання історії стародавнього сходу.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Тестування, моніторинг та діагностика

Сутність технічної діагностики обчислювальних пристроїв і систем. Особливості контролю як елемента діагностування. Особливості і види діагностування. Технологічний процес діагностування. Апаратні засоби діагностування цифрових і мікропроцесорних пристроїв. Класифікація апаратних засобів контролю і діагностування. Вимоги до систем діагностування цифрових і обчислювальних пристроїв. Засоби тестування мікропроцесорів. Самотестування процесорів ПК. Тестування співпроцесорів. Програмні засоби діагностування ПК. Класифікація діагностичних програм. Суть і особливості діагностичних програм. Засоби діагностування периферійних пристроїв ПК. Тестування послідовних і паралельних портів. Ідентифікація несправностей звукових плат. Виявлення апаратних конфліктів. Пошук несправностей клавіатури. Виявлення несправностей миші. Виявлення несправностей блока живлення.