Головна

Туризм в Україні в кінці 19 - на початку 20 століття

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Виникнення є Україні перших туристських організацій ... 4
2. Рекреаційне освоєння Криму ... 5
3. Кримсько-Кавказький гірський клуб (1890-1915 рр.) ... 8
4. Зародження туристсько-екскурсійної справи на західноукраїнських землях ... 14
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Туризм в Україні в кінці 19 - на початку 20 століття"

Реферат "Туризм в Україні в кінці 19 - на початку 20 століття" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Туризм в Україні в кінці 19 - на початку 20 століття", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Види і типи видань.    Писемність та література стародавнього Китаю.    Історія створення акордеона.    Літературний доробок "неокласиків".    Проблеми українського правопису ХХ - ХХІ ст..    Політична система сучасного суспільства.    Релігійне розуміння сенсу життя.    Соціальна роль людини в суспільстві.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Девіантна поведінка

Теоретичні розробки вітчизняних вчених щодо причин і проявів девіантної (девіантної) поведінки. Прогресивні педагоги та психологи про найважливіші причини відхилень у моральному розвитку особистості і роботу з важковиховуваними. Вікові й індивідуальні особливості дисгармонійного розвитку особистості учнів. Відхилення поведінки молоді. Профілактика проявів девіантної поведінки і вплив виховання на запобігання порушень.