Головна

Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Австрія ... 4
2. Великобританія ... 6
3. Греція ... 7
4. Іспанія ... 9
5. Італія ... 10
6. Франція ... 12
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи"

Реферат "Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Охорона державної таємниці.    Політична активність в умовах трансформаційних змін в Україні в 1991-2004 р..    Культура західноєвропейського середньовіччя (релігія, філософія, початкова та університетська освіта, наука, архітектура, література).    Психологічні проблеми у поемі "Галілей" Плужника.    Порядок захисту кандидатської дисертації.    Політичні відносини та їх види.    Специфіка православ'я як різновиду християнства.    Соціальне управління.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика креативності

Креативність і її діагностика. психологічний зміст проблеми в науковій літературі. Концепція креативності Дж. Гілфорда і Е.П.Торренса. Концепція М. Воллаха і Н. Когана. Концепція З. Мєдніка. "Теорія інвестування" Р. Стернберга. Підхід В. Н. Дружиніна І Н. В. Хазратової. Зв'язок творчості з інтелектом. Емпіричне дослідження. Діагностика вербальної креативності. Адаптація тесту С. Мєдніка - підлітковий варіант.