Головна

Тхеквондо

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Історія і сучасність тхеквондо ... 4
2. Пхумсе ... 6
3. Руки і ноги в якості зброї ... 8
4. Пояси в тхеквондо ... 12
5. Форма і спорядження учасників змагань з тхеквондо ... 13
Використані джерела ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Тхеквондо"

Реферат "Тхеквондо" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Тхеквондо", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Спрямованість особистості.    Армрестлінг.    Проблеми та перспективи розвитку легкоатлетичного спорту в Україні.    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.    Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки.    Правове забезпечення екологічної безпеки.    База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи.    Очищення стічних вод екстракцією.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Конфіденційна інформація та її зміст

Теоретичні засади дослідження змісту конфіденційної інформації. Інформація та її функції. Поняття конфіденційної інформації. Характеристика видів конфіденційної інформації. Державна таємниця. Таємниця приватного життя. Обмеження доступу до інформації в інтересах слідства та судочинства. Службова таємниця. Комерційна таємниця. Професійна таємниця. Необхідність захисту інформації в галузі інформаційних процесів та інформації.