Головна

Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Соціально-політичне становище на Україні після перемоги Лютневої революції. Стратегія і тактика різних політичних партій ... 5
2. Створення Української Центральної Ради. Боротьба за автономію України. І та ІІ Універсали ... 9
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради"

Реферат "Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Україна після перемоги лютневої революції. Створення центральної ради", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Логіка висловлювань.    Багатопартійність як необхідна умова становлення демократичного процесу.    Розвиток державотворчих концепцій в програмних документах кирило-мефодіївського братства.    Специфіка православ'я як різновиду християнства.    Соціальна структура і соціальна стратифікація.    Проблема істини в філософії та кримінальному процесі.    Іридодіагностика.    Професійні особливості мовної діяльності вчителя.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дослідження соціальної структури в історії соціології

Теоретичні засади дослідження соціальної структури. Соціальна структура суспільства: основні види та елементи. Трансформація соціальної структури українського суспільства. Особливості дослідження соціальної структури в історії соціології. Теорії соціальної стратифікації. Теорії соціальної стратифікації в Європі. Класова теорія К. Маркса. Проблема класу в спадщині М. Вебера. Неомарксистське обґрунтування класового аналізу. Теорія нового класу А. Гоулднера. Теорія класів Еріка Райта. Неовеберіанскі підходи до класової структури. Елітарні теорії, концепція "політичного класу". Сучасні теорії соціальної нерівності. Суспільний поділ праці як основний класоутворюючий принцип. Системи соціальної стратифікації.