Головна

Українська національна революція середини 17 ст.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Причини, характер, періодизація ... 4
1.1. Причини та характер національно-визвольної війни ... 4
1.2. Періодизація ... 7
2. Розгортання національно-визвольної війни (лютий 1648 - серпень 1657 рр.) ... 8
Висновки ... 15
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Українська національна революція середини 17 ст."

Реферат "Українська національна революція середини 17 ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Українська національна революція середини 17 ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Складні умовиводи (умовний силогізм).    Жіночі громадські організації в Україні та їх вплив на політичні процеси у державі.    Сучасні концепції еліти.    Заключна частина промови. Систематизація матеріалів і письмова підготовка промови.    Соціальні відносини і соціальна структура.    Філософія екзистенціалізму.    М'язи живота і грудей.    Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Трансформаційні процеси в сучасній Україні

Теоретичні та методологічні проблеми трансформації суспільства. Трансформація суспільства: огляд сучасного стану проблеми. Теоретичний аналіз та проблемне поле суспільної трансформації. Особливості трансформації українського суспільства. Соціальна криза в українському суспільстві. Механізми та рівні трансформації.