Головна

Умовивід

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Дедукція ... 3
2. Індукція ... 5
3. Аналогія ... 7
Висновки ... 10
Література ... 11

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Умовивід"

Реферат "Умовивід" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Умовивід", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Протестантизм.    Релігія як особливий об'єкт пізнання.    Предмет та об'єкт соціології.    Історичні типи світогляду, визначення і характеристика.    Біохімія нуклеїнових кислот.    Здібності та їх вплив на успішність трудової діяльності.    Самотність. Самотність юності. Типи самотності.    Види оздоровчої аеробіки: кік-аеробіка, бокс-аеробіка і карате-аеробіка.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Теорії соціальної стратифікації

Теоретичні аспекти дослідження соціальної нерівності. Теорії соціальної стратифікації. Теорії соціальної стратифікації в Європі. Класова теорія К. Маркса. Проблема класу в спадщині М. Вебера. Неомарксистське обґрунтування класового аналізу. Теорія нового класу А. Гоулднера. Теорія класів Еріка Райта. Неовеберіанскі підходи до класової структури. Елітарні теорії, концепція "політичного класу". Сучасні форми соціальної нерівності. Суспільний поділ праці як основний класоутворюючий принцип. Системи соціальної стратифікації. Соціальна нерівність - основа стратифікації. Соціальна структура і деякі питання життя українського суспільства.