Головна

Управління науково-дослідницькою діяльністю

(реферат з наукознавства)

Вступ ... 3
1. Завдання наукових досліджень у підготовці економістів і наукових кадрів ... 5
2. Види і форми науково-дослідної роботи студентів і аспірантів ... 6
3. Планування, облік і контроль науково-дослідної роботи студентів і аспірантів ... 10
Висновки ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Управління науково-дослідницькою діяльністю"

Реферат "Управління науково-дослідницькою діяльністю" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Управління науково-дослідницькою діяльністю", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Національні релігії: минуле і сучасність.    Молодь як особлива соціальна група.    Становлення та розвиток вітчизняної соціології праці.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.    Розлад здоров'я і смерть від променистої енергії.    Методологічні аспекти психологія.    Масонськi ложi та соцiальна практика.    Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Управління номерним фондом

Теоретичні аспекти управління номерним фондом. Характеристика основних послуг у сфері готельного господарства. Особливості прийому та розміщення туристів. Аналіз особливостей управління номерним фондом на прикладі готельного комплексу "Братислава". Загальна характеристика готельного комплексу "Братислава". Аналіз організації прийому і обслуговування туристів в готелі "Братислава". Аналіз роботи служби покоївок. Резерви вдосконалення роботи готельного комплексу "Братислава".