Головна

Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст.

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Урядова документація Гетьманщини ... 4
2. Обліково-статистична документація ... 7
3. Описи маєтностей ... 13
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст."

Реферат "Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст." виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Урядово-адміністративна документація гетьманщини ХVІІІ ст.", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Логічні парадокси та перспективи їх вирішення.    Влада і мораль.    Роль політичних партій Волині під час виборчих компаній.    Сучасна релігійна ситуація в Україні.    Соціальне управління як система, його зміст і структура.    Свідомість і творчість.    Лікарський обов'язок, лікарська відповідальність, лікарська таємниця.    Технології опрацювання дискусійних питань (дебати, публічні промови та ін.).   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Оцінка соціологічного дослідження. дискримінантний аналіз

Поняття соціологічного дослідження і критерії його надійності. Поняття соціологічного дослідження. Типологія соціологічних досліджень. Особливості дискримінаційного аналізу соціологічної інформації. Основні методи первинної обробки емпіричних даних. Групування і емпірична типологізація. Особливості дискримінантного аналізу. Практика застосування дискримінантного аналізу.