Головна

Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.)

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Державний лад України на початку 20-х років ... 4
2. Україна і утворення Союзу РСР. Договірні відносини між УСРР та РСФРР в 1921-1922 рр ... 6
3. Україна і процес формування тоталітарного режиму в СРСР ... 10
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.)"

Реферат "Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Утвердження основ радянського тоталітаризму в Україні (1917-1920 рр.)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Метод аналогії в науці.    Вплив церкви на політичні події в Україні.    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.    Тотемізм як соціальний механізм.    Соціальне управління.    Середньовічна містика Майстера Екхарта.    медицини - найкраща професія у світі.    Трудове виховання учнів у світлі педагогічних ідей А.С. Макаренко.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціальна структура українського суспільства

Теоретичні аспекти дослідження соціальної структури українського суспільства. Основні риси та особливості соціальної структури українського суспільства. Соціальна криза в українському суспільстві. Трансформація соціальної структури в умовах перехідної економіки. Тенденції розвитку соціальної структури українського суспільства. Основні стратифікаційні тенденції в сучасній Україні. Середній клас: суть та соціально-економічні критерії його визначення.