Головна

Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Ідеологічне підґрунтя фашизму ... 5
2. Політична доктрина, соціальна база і цілі фашизму ... 7
3. Неофашизм ... 11
4. Дослідження фашизму Желю Желевом ... 14
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі"

Реферат "Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Професійна честь та гідність соціального працівника.    Етапи розвитку, прогрес і регрес.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Фізіологія клітини.    Психодинамічна теорія: психоаналітична теорія Фрейда.    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Правила гри в баскетбол.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Робітничий клас: історико-соціологічний аналіз

Марксистські трактування робітничого класу. Трактування робітничого класу в класичному марксизмі. Е. Хобсбаум та Е.П. Томпсон - теоретики робітничого класу. Робітничий клас в сучасних соціологічних теоріях і вченнях. Образ робітничого класу в постмодернізмі. Сучасні трактування "формування" і "занепаду" робітничого класу.