Головна

Феномен багатства

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Феномен багатства ... 4
2. Теорія багатства ... 5
3. Теорія грошей ... 10
Висновки ... 15
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Феномен багатства"

Реферат "Феномен багатства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Феномен багатства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Мікроскопічна будова жіночої статевої системи.    Поняття процесу навчання, його складові частини.    Форми прояву психіки.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Сполучнотканинний масаж.    Геополітичні інтереси і пріоритети Японії.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Документація щодо особового складу

Особливості оформлення документації щодо прийняття на роботу (розпорядчі документи з особового складу). Заяви про прийняття на роботу. Автобіографія. Резюме. Накази про прийняття на роботу. Особливості оформлення документації щодо особового складу установи. Трудові договори. Трудові контракти. Трудові угоди. Особові картки. Особові справи. Трудові книжки. Загальні положення. Заповнення трудових книжок. Внесення відомостей у разі звільнення. Вкладка до трудової книжки. Видача трудової книжки в разі звільнення. Дублікат трудової книжки. Розрахунки за трудові книжки та їх зберігання. Облік трудових книжок.