Головна

Формування цін сільського туризму в Україні

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Механізм формування ринкової ціни товару (послуги) ... 5
2. Специфічні різновиди цін, які застосовуються у сфері туристичної діяльності ... 9
3. Особливості формування цін на відпочинкові послуги в селі ... 11
Висновки ... 21
Література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Формування цін сільського туризму в Україні"

Реферат "Формування цін сільського туризму в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Формування цін сільського туризму в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття державної таємниці. Відповідальність за порушення законодавства про державну таємницю.    Політичний портрет Е.Г. Макміллана.    Культура і релігія.    Роман-антиутопія ХХ ст..    Реферати та реферування.    Політичні лідери сучасної України.    Становище Української Православної церкви в період козацтва.    Соціальний захист інвалідів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика міжособистісних стосунків у підлітковому віці

Міжособистісні стосунки у підлітковому віці як психологічна проблема. Поняття міжособистісних стосунків. Психологічна сумісність і конфлікт у міжособистісних стосунках. Особливості стосунків з однолітками та дорослими у підлітковому віці та особливості психодіагностики цих стосунків. Особливості стосунків з однолітками та дорослими у підлітковому віці. Принципи та методи діагностики міжособистісних відносин. Експериментальне вивчення особливостей міжособистісних стосунків у підлітковому віці. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.