Головна

Формула конфлікту

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Як виникають конфлікти ... 3
1.1. Конфліктогени ... 3
1.2. Закономірність: ескалація конфліктогенів ... 3
1.3. Правила безконфліктного спілкування ... 5
2. Першопричини конфліктів ... 6
2.1. Прагнення до переваги ... 6
2.2. Прояви агресивності ... 8
2.3. Прояви егоїзму ... 9
3. Технологія вирішення конфліктів. Формула конфлікту ... 10
3.1. Перша формула конфлікту ... 10
3.2. Друга формула конфлікту ... 11
3.3. Шість правил формулювання конфліктної ситуації ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Формула конфлікту"

Реферат "Формула конфлікту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Формула конфлікту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ранкова гігієнічна гімнастика, її оздоровчий вплив на організм людини.    Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки.    Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва.    Надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру та їх наслідки.    Туристичні ресурси Новгорода-Сіверського.    Метод атомно-абсорбційноспектрального методу аналізу аерозолів концентрації пилу.    Проблеми забезпечення України паливно-енергетичними ресурсами.    Вербальні засоби спілкування та мовленнєвий етикет.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Форми рельєфу земної поверхні

Поняття та загальна характеристика рельєфу. Сутність рельєфу. Морфологія рельєфу. Генезис рельєфу. Вік рельєфу. Динаміка рельєфу. Характеристика основних форм рельєфу. Форми і типи рельєфу. Елементи форм рельєфу. Рельєф та геологічна будова України. Тектонічна і геологічна будова. Геоморфологічна будова і основні форми рельєфу. Низовини. Височини. Гори.