Головна

Функції соціології права

(реферат з соціології)

Вступ ... 3
1. Особливості предмету соціології права ... 4
2. Структура і функції соціології права ... 6
3. Функції правової системи та реалізація права ... 7
Висновки ... 11
Література ... 12

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Функції соціології права"

Реферат "Функції соціології права" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Функції соціології права", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Ожиріння, лікувальна профілактика. Принципи лікувальної профілактики.    Суть процесу самовиховання.    Як впливають на захисні реакції людини типи темпераменту.    Вправи на гімнастичних приладах (вись).    Самоконтроль при тренуванні футболістів.    Діяльність реабілітаційних закладів у санаторно-курортних умовах.    Фізична реабілітація при травмах спинного мозку.    Економіка Німеччини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Інформаційна діяльність спеціалізованих бібліотек

Типологія бібліотек. Сутність і критерії типології бібліотек. Спеціальні бібліотеки. Бібліотечні каталоги як результат інформаційної діяльності спеціалізованих бібліотек. Значення каталогу. Види каталогів. Централізована каталогізація. Робота з каталогами в бібліотеці. Первинна організація каталогів. Ведення каталогів. Редагування каталогів. Пропаганда бібліотечних каталогів. Вивчення якості та ефективності використання каталогів. Систематичні каталоги в дитячих і шкільних бібліотеках. Поняття про систему каталогів і основні положення її побудови. Каталоги і картотеки в дитячих бібліотеках. Новітні технології та інформаційна діяльність спеціалізованих бібліотек. Інформатизація бібліотек. Інформаційна технологія у бібліотеках. Практика каталогізації та предметні інформаційні портали в Інтернет. Каталогізація та Інтернет. Що таке каталог? Відбір. Опис. Заголовки (предметні терміни, класифікація, основний запис). Зовнішні стандарти (фізичні та юридичні автори, уніфіковані назви, предметні терміни). Інформація про володіння та доступ.