Головна

Фізична реабілітація при травмах спинного мозку

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Спинний мозок і його травматичні пошкодження ... 4
2. Лікувальна фізкультура при переломах шийних хребців ... 7
3. Лікувальна фізкультура при компресійних переломах грудних і поперекових хребців ... 8
4. Лікувальна фізкультура при переломах кісток таза ... 12
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Фізична реабілітація при травмах спинного мозку"

Реферат "Фізична реабілітація при травмах спинного мозку" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Фізична реабілітація при травмах спинного мозку", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Оперативне планування у волейболі.    Тхеквондо.    Курорти центральної частини України.    Екологічні проблеми України.    Національні інтереси в геополітиці.    Законодавство про охорону тваринного світу.    Щацький національний природний парк.    Формування цін сільського туризму в Україні.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розвиток національної системи фізичного вдосконалення

Розвиток фізичної культури запорозьких козаків. Система фізичного вдосконалення запорозьких козаків. Фізична та військова досконалість козацької старшини. Сокільський і січовий гімнастичний рух у Галичині на початку XX століття. Сокільничий рух в Україні. Січовий рух в Україні. Розвиток українського спорту в ХХ ст.