Головна

Фізичні вправи під час вагітності

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Загальні аспекти заняття фізичними вправами під час вагітності ... 5
2. Комплекс аквагімнастики для вагітних ... 10
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Фізичні вправи під час вагітності"

Реферат "Фізичні вправи під час вагітності" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Фізичні вправи під час вагітності", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Творчість Платона і його значення для психологія.    Боротьба на європейському континенті. Види боротьби.    Ранкова гігієнічна гімнастика, її оздоровчий вплив на організм людини.    Адаптація до фізичних навантажень.    Методичні принципи формування рухових навичок у інвалідів.    Роль цивільної оборони у надзвичайних ситуаціях.    Вчення про біосферу.    Поняття, зміст та структура соціально-економічних відносин у сфері охорони природного середовища.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Монополізація мас-медіа: світовий досвід

Теоретичні засади дослідження монополізації мас-медіа. Поняття мас-медіа. Монополізація та концентрація мас-медіа. Аналіз особливостей світового досвіду монополізації мас-медіа. Сучасний стан розвитку медіакорпорацій в Україні. Характеристика особливостей монополізації мас-медіа за кордоном. Порівняльна характеристика монополізації ринку медіа України та США.