Головна

Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
Рухи ногами ... 4
Рухи руками ... 7
Загальна узгодженість рухів і дихання ... 14
Висновок ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні"

Реферат "Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Форми прояву психіки.    Види оздоровчої аеробіки. Слайд-аеробіка. Танцювальна аеробіка.    Раціональне харчування у спортсменів.    Анатомо-фізіологічні особливості і фізичний розвиток дітей шкільного віку.    Організація роботи фізіотерапевтичних кабінетів.    Рятувальні роботи, їх зміст та сутність.    Джерела електромагнітного випромінювання. вплив на людину. Засоби захисту.    Правова охорона вод в Україні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Нормативно-правова база функціонування документно-архівних систем

Теоретичні засади дослідження нормативно-правової бази функціонування документно-архівних систем. Поняття "архівна система", її основні види. Система архівних установ України. Аналіз нормативно-правової бази функціонування документно-архівних систем. Правове регулювання діяльності архівів в сучасній Україні. Право власності на документи Національного архівного фонду. Правові засади зарубіжної архівістики. Проблеми доступу до архівної інформації.