Головна

Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Завдання і форми ЛФК на диспансерно-поліклінічному етапі ... 3
2. Контрольовані групові тренування хворих ... 5
3. Індивідуальні контрольовані тренування хворих ... 12
4. Фізичні тренування хворих в домашніх умовах за індивідуальною програмою ... 13
Література ... 16

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації"

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та методика застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарду на диспансерному етапі реабілітації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Організаційно-правові засади сприяння здоровому способу життя населення.    Фахові спеціальності у галузі фізична культура і спорту.    Лікувальна гімнастика для ніг при лімфостазі.    Забруднення середовища.    Російсько-білоруські відносини та конфлікти.    Застосування матеріалів дистанційного зондування при дослідженні антропогенної діяльності.    Етнографічна характеристика полінезійців.    Характеристика законодавства України про туризм.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розвиток спритності у футболістів

Структура спеціальної підготовленості і розвиток фізичних якостей кваліфікованих футболістів. Особливості методики розвитку спритності футболістів. Розвиток спритності футболістів. Вправи на розвиток спритності. Методи вимірювання і вдосконалення спритності.