Головна

Філософські школи Стародавнього Китаю

(реферат з філософії)

Втуп ... 3
1. Конфуціанство ... 5
2. Даосизм ... 6
2.1. Проблема засновників даосизму ... 6
2.2. Лао-цзи ... 7
3. Моїзм ... 8
3.1. Мо-цзи ... 8
.2. Пізні моїсти ... 9
4. Легізм ... 11
4.1. Виникнення легізму ... 11
4.2. Хань Фей (прибл. 280-233 рр. до н.е.) ... 12
5. Опозиційна філософія Ван Чуна ... 13
3. Школа нових текстів ... 14
Висновки ... 16
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Філософські школи Стародавнього Китаю"

Реферат "Філософські школи Стародавнього Китаю" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Філософські школи Стародавнього Китаю", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Столипінська аграрна реформа в Україні.    Стилі художньої культури (бароко, класицизм).    Складні умовиводи (умовний силогізм).    Конституційні основи розвитку політичної системи України.    Формування і функціонування управлінських структур в Україні.    Загальні поняття про чутку як вид інформації. Функції чуток, класифікація чуток, технології або моделі створення чуток.    Соціологія релігії.    Команда і командостворення. Діяльність команди. Командні ролі.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація при плевриті

Плеврит як захворювання органів дихання. Етимологія, патогенез. Сухий, або фібринозний, плеврит. Випотний, або ексудативний, плеврит. Емпієма плеври. Підстави для застосування лікувальної фізичної культури при захворюваннях органів дихання. Поняття про лікувальну фізичну культуру. Засоби лікувальної фізкультури. Форми лікувальної фізкультури. Показання і протипоказання до призначення лікувальної фізкультури. Загальні засади лікувальної фізкультури при захворюваннях органів дихання. Основні засади лікувальної фізичної культури та фізичної реабілітації при плевриті. Комплекс вправ лікувальної гімнастики. Самоконтроль і лікарський контроль обліку ефективності процедур ЛФК.