Головна

Філософія марксизму

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Феномен філософії як науки у філософії марксизму ... 4
2. Діалектико-матеріалістичне розуміння історії ... 5
3. Принцип практики у філософії марксизму ... 9
Висновки ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Філософія марксизму"

Реферат "Філософія марксизму" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Філософія марксизму", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Слов'янська писемність. Кирило і Мефодій.    Пам'ять в культурологічному освітленні.    Логічні парадокси та перспективи їх вирішення.    Джон Локк - родоначальник теоретичної системи класичного лібералізму.    Сучасні концепції еліти.    Суддя в кримінальному процесі.    Соціоінженерна діяльність і прогнозування.    Філософські позиції І. Канта.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Фізична реабілітація при захворюваннях серцево-судинної системи у дітей

Особливості серцево-судинних захворювань у дітей та підстави для фізичної реабілітації. Характеристика серцево-судинних захворювань у дітей. Клініко-фізіологічне обґрунтування застосування засобів фізичної реабілітації. Аналіз особливостей фізичної реабілітації при деяких захворюваннях серцево-судинної системи у дітей. Особливості фізичної реабілітації при ревматизмі. Особливості фізичної реабілітації при захворюваннях серця (міокардит, ендокардит, пороки та дистрофія міокарда). Особливості фізичної реабілітації при недостатності кровообігу.