Головна

Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства

(реферат з філософії)

Вступ ... 3
1. Матеріалістична теорія людини і природи Т. Гоббса ... 4
2. Два роди пізнання у гносеології Спінози та їх взаємозв'язок ... 8
3. Особливості раціоналізму Спінози. Проблема інтуїції та адекватності ідей ... 9
4. Вчення про субстанцію та її атрибути, поняття про мислення ... 13
Висновки ... 17
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства"

Реферат "Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Філософія 17 ст. Проблеми природи людини та суспільства", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Росія у 1918-1939 роках.    Модель світу в новій і новітній культурах.    Історія логіки від Аристотеля до сьогоднішнього дня.    Виникнення теорії сучасної демократії.    Роль, зміст та особливості політики в сучасних умовах.    Заключна частина захисної промови.    Соціальні відносини у сфері освіти.    Філософія середньовічної доби.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Тестування молодших школярів

Використання тестів у діагностиці дітей молодшого шкільного віку як наукова проблема. Тести і тестування в психодіагностиці. Поняття тестів і тестування. Виникнення тестування. Виникнення групового тестування. Особливості тестування дітей молодшого шкільного віку. Загальна характеристика дітей молодшого шкільного віку. Особливості застосування тестів у психодіагностиці дітей молодшого шкільного віку. Експериментальне вивчення особливостей використання тестів у діагностиці дітей молодшого шкільного віку. Опис методики дослідження. Аналіз результатів дослідження.