Головна

Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет

(реферат з міжнародних відносин)

Вступ ... 3
1. Шлях до президентства ... 4
2. Ф.Д. Рузвельт - Президент США ... 6
3. "Новий курс" Рузвельта ... 9
4. Ф.Д. Рузвельт - дипломат ... 11
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет"

Реферат "Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ф.Д. Рузвельт як політик і дипломат: політичний портрет", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Формування і функціонування управлінських структур в Україні.    Суддя в кримінальному процесі.    Соціальні відносини і соціальна структура.    Українська філософія 17-18 століття. Філософія Ф. Прокоповича і Г. Сковороди.    Лікарський обов'язок, лікарська відповідальність, лікарська таємниця.    Професійні особливості мовної діяльності вчителя.    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Засоби і фактори, що імітують і відновлюють працездатність плавців.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Грибництво

Поняття лісових та рекреаційних ресурсів. Поняття лісових ресурсів України. Визначення лісової рекреації. Лісовий рекреаційний потенціал України. Грибництво як вид лісової рекреації. Характеристика грибів. Збирання та заготівля грибів. Отруєння, що викликаються грибами. Пам'ятка для грибників. Радість "тихого полювання".