Головна

Характеристика законодавства України про туризм

(реферат з туризму)

Вступ ... 3
1. Поняття туризму ... 4
2. Законодавче та правове забезпечення туристичної діяльності в Україні ... 5
3. Організаційні особливості туристичної діяльності ... 9
3.1. Ліцензування, отримання дозволу ... 9
3.1. Сертифікація туристичних послуг ... 10
4. Види договорів у туристичній діяльності ... 12
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика законодавства України про туризм"

Реферат "Характеристика законодавства України про туризм" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика законодавства України про туризм", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Поняття інформації як глобального явища в світі та її розвиток.    Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні.    Культура і цивілізація.    Сучасна фантастична література.    Система підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.    Протестантизм.    Сучасна релігійна ситуація в Україні.    Соціальні відносини в сфері освіти.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Діагностика психологічного клімату в малих групах

Теоретико-методологічні засади дослідження психологічного клімату в малих групах (колективі). Проблеми малої групи в соціальній психології. Динамічні процеси в малих соціальних групах. Психологічний клімат у колективах і групах. Застосування апарату системного аналізу до проблеми оцінки соціально-психологічних характеристик малих груп. Емпіричне дослідження.