Головна

Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Поняття гіпотонії ... 4
2. Лікувальна гімнастика при пониженому тиску ... 7
1.1. Зразковий комплекс вправ процедури лікувальної гімнастики малого навантаження при первинній артеріальній гіпотонії ... 7
2.2. Лікувальна гімнастика для підлітково-юнацького віку ... 9
2.3. Зразковий комплекс вправ лікувальної гімнастики середнього навантаження при первинній артеріальній гіпотонії ... 12
2.4. Зразковий комплекс вправ лікувальної гімнастики великого навантаження при первинній артеріальній гіпотонії ... 14
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації"

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при гіпотонічній хворобі у лікарняний період реабілітації", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Організація і планування занять із студентами спеціальних медичних груп.    Фізичні вправи під час вагітності.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Засоби колективного захисту.    Пакистан.    Заходи боротьби зі шкідливим впливом промислових будівельних матеріалів на довкілля.    Єгипетська історико-етнографічна область.    Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розвиток фізичного виховання в Україні в кінці хіх - на початку хх ст.

Сокільський і січовий гімнастичний рух у Галичині на початку XX століття. Сокільничий рух в Україні. Січовий рух в Україні. Національно-патріотичні засади Січового гімнастичного руху (1900-1925 pp.). Історичні, моральні, демократичні та практичні засади. Січові однострої для хлопців. Демократичні засади. Практичні завдання. Гімнастично-спортивний рух Західної України з початку XIX до половини XX ст. та тиск на нього окупаційних карально-репресивних систем.