Головна

Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності)

(реферат з фізіотерапії)

Вступ ... 3
1. Показання і протипоказання застосування ЛФК при інфаркті міокарду ... 4
2. Програма ЛФК залежно від тяжкості стану ... 5
3. Зразкові комплекси лікувальної гімнастики для хворих з інфарктом міокарду, що перебувають на лікарняному лікуванні ... 7
Література ... 12
Додаток ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності)"

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Клініко-фізіологічна характеристика та обґрунтування методики застосування лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда у лікарняний період реабілітації (1-й ступінь активності)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Організація плавання та облік навчально-виховної роботи з плавання.    Фізичні закономірності утворення і вдосконалення рухових навичок у плаванні.    Лікувальна фізична культура для хворих із захворюваннями периферичних судин.    Захист населення і території від надзвичайних ситуацій.    Прикордонні регіони країн Європи.    Збагачення ґрунту черв'яками.    Загальна характеристика автохтонних американських культур.    Бібліографія, її суспільна роль.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Розвиток швидкості у футболістів

Теоретичні засади розвитку швидкості у футболістів. Поняття швидкості та її прояви. Основні методичні засади розвитку швидкості. Особливості методики розвитку швидкості у футболістів. Особливості організації і проведення занять з футболу. Методики розвитку швидкості. Новітні методики розвитку швидкості.