Головна

Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка)

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Габарити бігових доріжок ... 3
2. Конструкції покриттів бігових доріжок та їх будівництво ... 5
3. Експлуатація і догляд за біговими доріжками ... 14
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка)"

Реферат "Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка)" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика основних спортивних споруд, їх обладнання та оснащення (легкоатлетична бігова доріжка)", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Шизофренія.    Вимоги до складання довільних програм у фігурному катанні.    Робота самодіяльних, фізкультурних та спортивних клубів.    Вікова динаміка розвитку м'язів.    Перша допомога на змаганнях зі спортивних єдиноборств.    Соціально-політичні кризи в Україні.    Екологізація виробництва.    Принципи раціонального природокористування.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Організація секретного діловодства

Теоретичні засади дослідження організації секретного діловодства. Режими доступу до інформації. Основні поняття і загальні положення про державну таємницю. Порядок віднесення інформації до державної таємниці. Аналіз особливостей здійснення секретного діловодства. Охорона документів, що містять державну таємницю, та оформлення допуску до роботи з ними. Порядок відбору та передавання секретних документів на архівне зберігання.