Головна

Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення

(реферат з фізичної культури)

1. Габарити і орієнтація спортивних майданчиків ... 3
2. Планування майданчиків ... 5
3. Конструкції покриттів майданчиків ... 6
4. Розмітка майданчиків ... 12
5. Обладнання майданчиків ... 13
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення"

Реферат "Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика площадки для баскетболу, обладнання та оснащення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Як впливають на захисні реакції людини типи темпераменту.    Вплив на організм активного способу життя.    Розвиток масової фізична культура у навчально-виховній сфері.    Аналіз основних курортів із захворюваннями легень.    Покази та протипокази до застосування технічних засобів при захворюваннях різних систем організму.    Характеристика осередків уражень, які виникають при застосування сучасної зброї.    Екологічна система.    Природний фактор в етнокультурі українського народу.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Основні процеси керування документаційними процесами

Теоретичні засади дослідження основних процесів керування документаційними процесами. Керування документацією: зміст поняття та характеристика. Поняття систем документації. Управлінське документознавство: становлення, тенденції розвитку. Аналіз особливостей основних процесів керування документаційними процесами. Правові особливості системи управління документаційним процесом в Україні. Національний стандарт як база формування процесу керування документацією в Україні. Міжнародний досвід управління документаційними процесами.