Головна

Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Габарити і орієнтація майданчиків для волейболу ... 4
2. Спорудження майданчиків, конструкції майданчиків ... 8
3. Розмітка майданчиків ... 11
4. Обладнання майданчиків ... 12
5. Догляд за майданчиками ... 14
Висновки ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення"

Реферат "Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Особистість спортсмена. Основні характеристики.    Вплив фізичних вправ на вагу і склад тіла.    Розиграш кубка чемпіонів країн Європи з футболу.    Баротерапія. Показання, протипоказання, застосування.    Профілактика перевтоми.    Характеристика світлового випромінювання ядерного вибуху, його вплив на людей і споруди.    Екологічне право України.    Проблема забруднення навколишнього природного середовища на основі екологічного забруднення.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості порядку слів в анотаціях

Теоретичні засади дослідження особливостей порядку слів в анотаціях. Суть, види та класифікація анотацій. Особливості етапів розвитку теорії та методики анотування. Аналіз Особливостей порядку слів в анотаціях. Основні положення методики анотування. Вимоги до тексту анотації. Особливості порядку слів в анотації. Помилки в анотаціях до кандидатської та докторської дисертацій.