Головна

Характеристика північної Африки

(реферат з географії)

Вступ ... 3
1. Економіко-географічна характеристика Африки ... 4
2. Склад регіону Північна Африка. Економіко-географічне положення ... 7
3. Природні умови і ресурси регіону ... 8
4. Населення ... 9
5. Господарство ... 11
6. Рекреація і туризм ... 16
Висновки ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика північної Африки"

Реферат "Характеристика північної Африки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика північної Африки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Туристично-рекреаційний потенціал Волинської області і перспективи його розвитку.    Охорона державної таємниці.    Політичний портрет Е.Г. Макміллана.    Культура і цивілізація.    Сюрреалізм у літературі.    Управління науково-дослідницькою діяльністю.    Роль політичних партій Волині під час виборчих компаній.    Заключна частина промови. Систематизація матеріалів і письмова підготовка промови.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування бережливого ставлення до природи при вивченні теми ґрунту

Необхідність екологічного виховання учнів початкових класів. Екологічне виховання молодших школярів на уроках природознавства і сільськогосподарської праці. Екологічна психопедагогіка як методологічний напрям в педагогіці. Методичні основи формування понять і бережливого ставлення до природи при вивченні теми ґрунту. Словесні методи. Наочні методи. Словесно-наочно-практичні методи. Використання додаткового матеріалу екологічного спрямування при вивченні теми ґрунту. Емпіричне дослідження. Роль екскурсії у формуванні понять і бережливого ставлення до природи при вивченні теми ґрунту.