Головна

Характеристика творчості А. Рубінштейна

(реферат з культури)

Вступ ... 3
1. Дитинство ... 3
2. З концертами по Європі ... 4
3. Важкі роки ... 5
4. На порозі творчої зрілості ... 6
5. За рубежем ... 10
6. Перша російська консерваторія ... 11
7. Великий артист ... 14
8. Останні роки життя ... 19
Висновок ... 22
Література ... 23

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Характеристика творчості А. Рубінштейна"

Реферат "Характеристика творчості А. Рубінштейна" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Характеристика творчості А. Рубінштейна", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Адміністративно-територіальна реформа України.    Політичні лідери сучасної України.    Релігія як особливий об'єкт пізнання.    Професійна честь та гідність соціального працівника.    Моральна свідомість як регулятив людської діяльності.    Вікові особливості вищої нервової діяльності людини.    Методи етнопедагогіка.    Форми прояву психіки.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Концепція суспільного договору гроція

Г. Гроцій - видатний представник ранньобуржуазної політико-правової ідеології. Історичне середовище життя та діяльності Г. Гроція. Видатний голландський юрист і політичний мислитель Гуго Гроцій. Теорія природного права і суспільного договору. Специфіка концепції суспільного договору Г. Гроція.