Головна

Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Хімічне забруднення атмосфери ... 4
1.1 Основні забруднюючі речовини ... 4
1.2. Аерозольне забруднення атмосфери ... 6
1.3. Фотохімічний туман (смог) ... 8
2. Вплив забруднення атмосфери на людину, рослинний і тваринний світ ... 9
4.1 Оксид вуглецю ... 10
4.2 Двооксид сірки і сірчаний ангідрид ... 11
2.3 Оксиди азоту і деякі інші речовини ... 11
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ"

Реферат "Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Хімічне забруднення атмосфери і його вплив на людину, рослинний і тваринний світ", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Загальна характеристика автохтонних американських культур.    Туристичні цикли та співвідношення між ними.    Охорона державної таємниці.    Поширення марксизму, виникнення соціал-демократичних гуртків в Україні.    Культурна епоха відродження (гуманізм, філософія, наукова думка, література, архітектура, образотворче мистецтво).    Закон виключеного третього та несуперечності.    Влада і мораль.    Сучасні національні відносини в Україні.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Формування стосунків між дітьми дошкільного віку

Теоретичні засади дослідження проблеми формування стосунків між дітьми дошкільного віку. Практичні аспекти дослідження впливу вправ, завдань та ігор у різних видах діяльності на формування стосунків між дітьми дошкільного віку. Спільна трудова діяльність як засіб формування стосунків між дошкільниками. Становлення стосунків дітей у грі.