Головна

Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики

(реферат з екології)

Вступ ... 3
1. Життєвий шлях К.Е. Ціолковського ... 4
2. Наукова спадщина К.Е. Ціолковського ... 11
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики"

Реферат "Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ціолковський К.Е. - основоположник теорії космонавтики", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Папуаська історико-етнографічна область.    Туристично-рекреаційні райони зарубіжної Європи.    Поняття інформації як глобального явища в світі та її розвиток.    Предмет і завдання історії стародавнього сходу.    Методологічні засади культурології.    Історія логіки від Аристотеля до сьогоднішнього дня.    Джон Локк - родоначальник теоретичної системи класичного лібералізму.    Фашизм і неофашизм: ідейні джерела, соціальна база, цілі.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Особливості екологічного виховання учнів

Теоретичні засади дослідження особливостей екологічного виховання учнів різних вікових груп. Поняття екологічного виховання. Форми і методи екологічного виховання молодших підлітків. Організація процесу виховання в сучасній школі. Рівні і показники екологічної вихованості учнів 5-7 класів. Застосування форм, методів та засобів екологічного виховання в школі №... (або в методичній літературі). Методичні рекомендації вчителям з організації екологічного виховання.