Головна

Чехословаччина у післявоєнний період

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Лютневі події в Чехословаччині 1948 р ... 4
2. Утвердження тоталітаризму та "соціалістичне будівництво" 50-60-х років ... 5
3. "Празька весна" 1968 р ... 12
4. "Оксамитова революція" 1989 р. і відновлення демократичного ладу ... 17
Література ... 18

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Чехословаччина у післявоєнний період"

Реферат "Чехословаччина у післявоєнний період" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Чехословаччина у післявоєнний період", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Предметне значення логіки як науки.    Джон Локк - родоначальник теоретичної системи класичного лібералізму.    Соціальна політика і соціальний захист населення України.    Українські православні братства, їх діяльність і значення.    Соціальний захист інвалідів.    Українська філософія 17-18 століття. Філософія Ф. Прокоповича і Г. Сковороди.    Мікроскопічна будова жіночої статевої системи.    Фінансування вищої освіти в Україні.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Статева та сексуальна соціалізація молоді

Теоретичні аспекти вивчення статевої та сексуальної соціалізації. Поняття та функції сексуальної соціалізації. Роль психосексуальної культури в процесі статевої соціалізації особистості. Особливості психології жіночої та чоловічої статі та особливості сексуальних стосунків між ними. Розвиток статево-ролевої ідентичності. Відмінності між чоловіками і жінками. Стать і соціалізація. Практичні аспекти статевої та сексуальної соціалізації.