Головна

Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи

(реферат з педагогіки)

Вступ ... 3
1. Антична освітня парадигма. Школи грецької культури ... 4
2. Середньовічна освітня парадигма. Церковні школи ... 11
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи"

Реферат "Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Школи грецької культури. Монастирські і соборні школи", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Лікувальна фізична культура при хірургічному лікуванні хворих варикозним розширенням вен і посттромбофлебітний синдром.    Засоби колективного захисту.    Національні інтереси в геополітиці.    Забруднення атмосфери свинцем і його вплив на здоров'я людини.    Утилізація та рекуперація відходів.    Схема роботи туристичного оператора з реалізації та організації турів.    Поняття державної таємниці. Відповідальність за порушення законодавства про державну таємницю.    Протекторат Кромвеля.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Цифровий фотоапарат

Принцип роботи. Оптичні схеми цифрових фотоапаратів. Світлочутлива матриця. Матричні фоточутливі прилади із зарядовим зв'язком. Матричні фоточутливі прилади із зарядовою інжекцією. Передача кольору. Якість зображень. Роздільна здатність. Чутливість. Перенесення кольорів. Глибина кольору. Формат зображень. Особливості цифрових камер. Зберігання зображень. Змінна пам'ять. CompactFlash. SmartMedia. Memory Stick. Пам'ять на диску. Диски РС Card Type III. Диски IBM Microdrive. Iomega Click!. 3,5-дюймові дискети. CD-R/CD-RW. Завантаження зображень у комп'ютер.