Головна

Школи та стилі карате

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 2
1. Витоки карате ... 3
2. Основні стилі карате ... 6
3. Основні школи карате ... 13
3.1. Карате в Японії ... 13
3.2. Гавайське карате ... 15
3.3. Карате в США ... 16
3.4. Карате у Франції ... 16
Література ... 17

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Школи та стилі карате"

Реферат "Школи та стилі карате" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Школи та стилі карате", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Активізація діяльності персоналу. Типи групового навчання.    Гігієнічні вимоги до спортивного одягу і взуття.    Рухомі ігри і забави на свято Андрія.    Використання вод Бердянська і Кирилівки Запорізької області.    Роль тренажерів у фізичній реабілітації.    Актуальні проблеми міжнародних відносин країн Балтії.    Екологічні проблеми охорони ґрунтового покриву.    Ресурсозбереження. Біоенергетика, її перспективи і розвиток.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Періодичні видання як засіб масової комунікації

Теоретичні засади дослідження періодичних видань як засобів масової комунікації. Поняття масової комунікації. Періодичне видання - оперативний вид документа. Характеристика періодичних видань. Газета: класифікація та оформлення. Журнал: класифікація та видання. Продовжуючий збірник. Бюлетень. Календар: види, значення. Експрес-інформація.