Головна

Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту

(реферат з конфліктології)

Вступ ... 3
1. Правила розв'язання конфліктів ... 4
2. Типові помилки під час розв'язання конфліктів ... 5
3. Технологія розв'язання конфлікту ... 6
4. Конструктивний інструментарій для розв'язання конфліктів ... 10
Висновки ... 18
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту"

Реферат "Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Шляхи вирішення конфліктів. Стилі поведінки як засіб розв'язання конфлікту", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Рекомендації по здоровому способу життя.    Адаптація до фізичних навантажень.    Методика застосування лікувальної фізкультури при травмах грудної клітки.    Повна характеристика сейсмоактивних зон.    Характеристика північної Африки.    Механічні методи очистки стічних вод.    Структура та особливості розміщення рекреаційних ресурсів України.    Геній як категорія естетики романтизму.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Країни-банкіри: країнознавче дослідження світового ринку банківських послуг

Особливості сучасного світового ринку фінансово-банківських послуг. Країни банкіри: регіональний огляд. Європейські країни-банкіри на сучасному ринку фінансових послу: сучасний стан, перспективи розвитку. Сучасний стан розвитку азійських країн-банкірів, перспективи їх розвитку. 3 Банківські офшорні зони та країни на сучасній економічній карті світу, їх специфічні риси. Україна на світовому ринку банківських послуг. Особливості ринку банківських послуг України.