Головна

Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки

(реферат з фізичної культури)

1. Каток для масового катання і каток для початківців ... 3
2. Заливка і утримання льоду на катках ... 4
3. Ковзанярські доріжки ... 6
4. Розмітка ковзанярської доріжки ... 8
5. Майданчик для хокею з шайбою ... 12
6. Поле для хокею з м'ячем ... 13
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки"

Реферат "Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Штучні льодові катки і ковзанярські доріжки", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Гуманістична психологія.    Гімнастика як олімпійський вид спорту.    Самоконтроль при тренуванні футболістів.    Вправи на розтягування для особливих груп населення.    Сегментарно-рефлекторний масаж.    Актуальні проблеми міжнародних відносин Словенії.    Екологія в авіаційній сфері.    Світові екологічні кризи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Управління інформаційною безпекою держави

Теоретичні засади дослідження особливостей управління інформаційною безпекою держави. Функції та складові інформаційної безпеки в системі національної безпеки України. Компетенція держави у сфері інформаційної безпеки. Аналіз особливостей управління інформаційною безпекою держави. Основні форми політики інформаційної безпеки. Права і свободи людини в інформаційній сфері. Правове регулювання обігу інформації в суспільстві. Інформаційна безпека громадян як суб'єктів політичного процесу.