Головна

Євген Коновалець

(реферат з історії)

Вступ ... 3
1. Штрихи біографії ... 4
2. Революційні події початку ХХ ст ... 6
3. Організація українських націоналістів ... 8
4. Діяльність в еміграції ... 9
5. Вбивство Є. Коновальця ... 12
Література ... 14

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Євген Коновалець"

Реферат "Євген Коновалець" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Євген Коновалець", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Методологічні засади культурології.    Творчість Є. Маланюка.    Система підготовки наукових і науково-педагогічних кадрів.    Політичні відносини та їх види.    Реформи Ехнатона.    Соціальна роль людини в суспільстві.    Проблема істини в філософії та кримінальному процесі.    Кір.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Попередження тютюнопаління та алкоголізму у дітей

Теоретичні засади дослідження причин потрапляння до алкогольної залежності. Причини розвитку алкоголізму та тютюнопаління. Вплив сім'ї на формування шкідливих звичок у дітей. Вплив алкоголю на нервову систему та стан внутрішніх органів. Вплив тютюну на організм людини. Особливості профілактичної роботи щодо попередження алкоголізму і тютюнопаління у дітей. Дослідження причин потрапляння до алкогольної та тютюнової залежності. Робота з дітьми, що схильні до вживання алкоголю та інших шкідливих звичок.