Головна

Єгипетська історико-етнографічна область

(реферат з етнографії)

Вступ ... 3
1. Побут та матеріальна культура народів району ... 4
2. Суспільний устрій ... 8
3. Народи Північно-східної Африки ... 10
Висновки ... 14
Література ... 15

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Єгипетська історико-етнографічна область"

Реферат "Єгипетська історико-етнографічна область" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Єгипетська історико-етнографічна область", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Еколого-економічні проблеми в районах розміщення підприємств хімічної промисловості.    Архівознавство як наукова система і навчальна дисципліна.    Історія виникнення козацтва.    Протекторат Кромвеля.    Модель світу в новій і новітній культурах.    Логічні парадокси та перспективи їх вирішення.    Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка.    Буддизм і дзен-буддизм.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Вихованість школярів як умова попередження відхилень у поведінці

Важковиховувані діти як педагогічна проблема. Специфіка, вікові особливості і причини виникнення відхилень у поведінці. Специфіка девіантної поведінки у підлітковому віці. Вікові особливості підлітків як фактор виникнення девіантної поведінки. Причини виникнення девіантної поведінки у підлітків. Педагогічна занедбаність і шляхи її запобігання.