Головна

Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка

(реферат з політології)

Вступ ... 3
1. Кирило-Мефодіївське товариство і його значення в становленні визвольних ідей в творчості Т. Шевченка ... 4
2. Визволення українського народу як стрижень філософської доктрини Т. Шевченка ... 11
3. Питання релігії в творчості Тараса Шевченка і зв'язок агіографічних сентенцій з ключовою ідеєю творчості Т. Шевченка - ідеєю визволення ... 15
Висновки ... 26
Література ... 27

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка"

Реферат "Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Ідеї політичного звільнення і національного відродження українського народу в творчості Тараса Шевченка", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Релігія як особливий об'єкт пізнання.    Поняття, специфіка, типологія і зміст соціологічних категорій.    Досвід свідомості як предмет філософського дослідження.    Юридичні конфлікти у сфері оподаткування та їх вирішення.    Функціональна діагностика центральної нервової системи.    Психологія розумово відсталого школяра.    Аква-аеробіка і памп-аеробіка.    Раціональне харчування у спортсменів.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Принципи організації екскурсії

Поняття екскурсії. Екскурсія як вид діяльності, як форма спілкування. Суть екскурсії. Екскурсія як вид діяльності. Екскурсія як форма спілкування. Функції, принципи і ознаки екскурсії. Функції і принципи екскурсії. Ознаки екскурсії. Екскурсійний метод пізнання. Показ в екскурсії - процес реалізації принципу наочності.