Головна

Індуктивний умовивід

(реферат з логіки)

Вступ ... 3
1. Поняття про індукцію ... 4
2. Індукція в судовому пізнанні ... 6
3. Спостереження та експеримент ... 8
4. Повна індукція ... 9
5. Неповна індукція ... 11
6. Індукція через простий перелік ... 13
7. Індукція через простий перелік у судовому дослідженні ... 15
8. Індукція через відбір фактів, які виключають випадкові узагальнення ... 16
9. Наукова індукція ... 17
10. Зв'язок індукції і дедукції ... 18
Висновки ... 20
Література ... 21

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Індуктивний умовивід"

Реферат "Індуктивний умовивід" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Індуктивний умовивід", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Політична культура сучасної української еліти.    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Молодь як особлива соціальна група.    Суспільство і соціальні системи.    Психологічна готовність до вирішення конфлікту.    Статеві клітини і запліднення.    Основні моделі поведінки в конфлікті.    Соціальна допомога дітям в епоху античності.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Соціологічний аналіз безробіття

Економічна сутність безробіття. Сутність ринку праці. Зайнятість населення і причини безробіття. Безробіття як соціальний феномен. Особливості соціально-трудових відносин при переході до ринку. Безробіття як соціально-економічна характеристика ринку праці. Аналіз безробіття в Україні в сучасних умовах.