Головна

Інструментальні методи контролю за спортсменом

(реферат з фізичної культури)

Вступ ... 3
1. Поняття спортивної метрології, значення вимірювань у спорті ... 5
2. Методи та методичне забезпечення спортивної метрології. Інструментальне забезпечення вимірювань ... 6
3. Роль спортивної метрології у підготовці спортсменів ... 12
Література ... 13

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Інструментальні методи контролю за спортсменом"

Реферат "Інструментальні методи контролю за спортсменом" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Інструментальні методи контролю за спортсменом", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Історико-культурні фактори розвитку освіти в світі.    Психологічні основи діяльності людини.    Соціальне страхування як вид соціальної допомоги.    Основи методики розвитку витривалості.    Характеристика площадки для волейболу, облаштування та оснащення.    Методи застосування лікувального масажу та лікування положенням при невриті лицевого нерва.    Пожежі, аварії та вибухи.    База даних. Інформаційна база даних для проведення екологічної експертизи.   

© 2012-2020  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Бібліографічний опис документів

Поняття бібліографічного опису, його функції, вимоги до нього. Історичні етапи розвитку бібліографічного опису. Розвиток книгоопису з давнини до XVIII ст. Розвиток книгоопису в XIX ст. Розвиток теорії та практики бібліографічного опису в XX ст. Методика складання бібліографічного опису. Поняття загальної і спеціальної методики складання бібліографічного опису. Види бібліографічних описів. Загальні правила складання бібліографічних описів. Зони й елементи бібліографічного опису. Загальні правила наведення їх. Процес складання бібліографічного опису. Нові правила бібліографічного опису.