Головна

Інформаційні ресурси управління

(реферат з бібліотечної справи)

Вступ ... 3
1. Інформація в системі управлінських комунікацій ... 5
1. Видавництва і видавничі організації ... 6
2. Періодичні видання. Бази даних оперативної інформації ... 7
3. Довідкові видання і фактографічні бази даних ... 10
4. Бібліографічні ресурси. Поточні бібліографічні покажчики і бази даних ... 15
5. Оглядово-аналітичні ресурси по економіці ... 16
Література ... 19

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Інформаційні ресурси управління"

Реферат "Інформаційні ресурси управління" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Інформаційні ресурси управління", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Історія виникнення козацтва.    Прийняття християнства. Хрещення Русі.    Масова культура.    Апорії Зенона.    Адміністративно-територіальна реформа України.    Роль політичних партій Волині під час виборчих компаній.    Заключна частина захисної промови.    Соціальні механізми регуляції девіантної поведінки в українському суспільстві.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Дослідження страху

Поняття страху і механізм його прояву. Загальне поняття про страх. Класифікація страхів і механізм їх фізичного прояву. Механізм утворення нав'язливих страхів (фобій). Дослідження страху психологами. Що відбувається з нашим організмом, коли ми боїмося. Зовнішні прояви страху. "Хімія" страху. Відчуття людини, якою опановує страх. Поведінка при страхові. Діагностика страхів і фобій. Методика проведення дослідження. Характеристика результатів дослідження.