Головна

Історія друкарства в Україні

(реферат з інформаційної діяльності)

Вступ ... 3
1. Друкарня Ш.Фіоля ... 4
2. Безвихідні (анонімні") книги ... 8
3. Львівська друкарня Івана Федорова ... 9
4. Видавнича діяльність князя Острозького ... 11
5. Друкарство в Печерські Лаврі ... 12
6. Львівська братська друкарня ... 13
7. Почаївська василіанська друкарня ... 14
8. Друкарство на Волині ... 15
Висновки ... 21
Використана література ... 22

 БІЛЬШЕ ПРО РЕФЕРАТ 
"Історія друкарства в Україні"

Реферат "Історія друкарства в Україні" виконаний у відповідності до всіх загальноприйнятих вимог до оформлення: шрифт - Times New Roman, розмір - 14 пт і т.д.

Реферат "Історія друкарства в Україні", як і інші реферати, представлені на цьому сайті, був зроблений на замовлення професійним автором і успішно здавався в одному з ВУЗів України.

Інші реферати з сайту referat.ltd.ua:    Доба культурно-раціонального відродження (19 - поч. 20 ст.) в Україні.    Ідейно-художній аналіз поеми "Чумаки" М.Т. Рильського.    Українці в гарячих точках планети.    Політична думка в сучасній Україні: основні завдання і шляхи розвитку, перспективи.    Містика і містичні течії в релігійних культах.    Особливості девіантної поведінки молоді та людей середнього віку в Україні.    Джерело розвитку, діалектика боротьби і єдності протилежностей.    Біомеханічні властивості біологічних тканин і рідин тіла людини.   

© 2012-2021  referat.ltd.ua

Курсова робота:

Лідерство та організаторські здібності

Теоретичні аспекти дослідження лідерства та організаторських здібностей. Теорії лідерства. Ранні теорії лідерства. Теорії "героїв" і "теорії рис". Теорії середовища. Особово-ситуативні теорії. Теорії взаємодії-очікування. Теорії обміну. Мотиваційні теорії. Сучасні концепції: загальні типології і типи лідерства. Організаційна діяльність менеджера в системі управління. Структура організаційних здібностей менеджера. Біологічні основи влади й лідерства. Еволюційна доцільність поведінкової розмаїтості. Психолого-фізіологічний і генетичний компоненти лідерства. Вплив зовнішнього середовища на реалізацію генотипу лідера. Мистецтво управлінської діяльності і лідерство. Взаємозв'язок лідерства та організаційних здібностей.